Yhteystiedot

Yhteystiedot

Myynti ja hallinto


0207 519 719
myynti@intermarketing.fi

Huolto ja logistiikka


0207 519 707
huolto@intermarketing.fi

Toimipisteet

Pääkonttori

Intermarketing Oy

Keilaranta 16 A

02150 Espoo

info@intermarketing.fi

Y-tunnus: 1811298-3

 

Muut toimipisteet

 

Kuopio

Hyrräkatu 3

70500 Kuopio

 

p. 0207 519 719

Oulu

Technopolis Linnanmaa

Elektroniikkatie 3

90590 Oulu

p. 0207 519 719

Vaasa

Kasarminkatu 16

65100 Vaasa

 

p. 0207 519 719

Myynti ja hallinto

Marko Kolehmainen

Toimitusjohtaja
0207 519 735
marko.kolehmainen@intermarketing.fi

Mika Lankila

Talousjohtaja
0207 519 751
mika.lankila@intermarketing.fi

Kari Anttalainen

Huoltojohtaja
0207 519 731
kari.anttalainen@intermarketing.fi

Janne Haikonen

Johtaja, turvaliiketoiminta
0207 519 725
janne.haikonen@intermarketing.fi

Antti Roto

Myyntijohtaja, kauppa
0207 519 716
antti.roto@intermarketing.fi

Heikki Käki

Myyntipäällikkö, Itä- ja Pohjois-Suomi
0207 519 711
heikki.kaki@intermarketing.fi

Jarmo Lindgren

Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi
0207 519 712
jarmo.lindgren@intermarketing.fi

Kari Kosonen

Avainasiakaspäällikkö
0500 150 530
kari.kosonen@intermarketing.fi

Jaakko Kylmä

Tuotepäällikkö, turvatuotteet
0207 519 721
jaakko.kylma@intermarketing.fi

Reijo Raitala

Myyntipäällikkö, Länsi-Suomi
0207 519 714
reijo.raitala@intermarketing.fi

Jarmo Salo

Myyntipäällikkö, jälleenmyyjät
040 533 8097
jarmo.salo@intermarketing.fi

Simo Tarkkonen

Luova johtaja
0207 519 728
simo.tarkkonen@intermarketing.fi

Eeva Saajoranta

Myynti- ja markkinointiassistentti
0207 519 706
eeva.saajoranta@intermarketing.fi

Elina Uusitalo

Toimistoassistentti
0207 519 705
elina.uusitalo@intermarketing.fi

Ota yhteyttä

Oheisella lomakkeella voitte jättää meille yhteydenottopyynnön tuotteisiimme ja palveluihimme liittyen, otamme teihin yhteyttä mahdollisimman pian. Voitte myös soittaa tai lähettää sähköpostia.
Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia täyttää.

Vaihde

0207 519 719 *
info@intermarketing.fi

Myynti

0207 519 719 *
myynti@intermarketing.fi

Huolto

0207 519 707 *
huolto@intermarketing.fi

 

*puheluhinnat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %)